NOVÝ WEB

www.vstriky-josiek.cz

  • koncovky vstřiků
  • vstřikovače
  • palivová čerpadla a jejich náhradní díly

Koncovky vstřiků

NAVŠTIVTE NÁŠ NOVÝ WEB ZAMĚŘENÝ NA VSTŘIKOVAČE A KONCOVKY VSTŘIKŮ:

www.vstriky-josiek.cz

 

Koncovky vstřiků nejlépe najdete podle číselného označení. U každé položky jsou čísla, která identifikují daný díl podle označení výrobce.

Doporučuji si zjistit číselné označení vstřiku/trysky a toto číslo zadejte do okénka "Hledání" vlevo nad kategoriemi. Pokud číslo nemáte, tak prosím zadejte do hledání značku automobilu (např. Audi) a objeví se přehled dílů pro Audi. U jednotlivých položek si pak musíte prostudovat popis, kde je často uveden objem motoru, výkon v kw a typ motoru (označení stejné jako ve velkém TP).

Pokud nenajdete konkrétní zboží nebo si nejste jisti, napište nám přes kontaktní formulář nebo mailem nebo nás kontaktujte telefonicky. Dole na stránce najdete odkaz na formulář pro odeslání, kde napíšete co hledáte a my vás budeme kontaktovat s konkrétním zbožím a informacemi o jeho ceně a dostupnosti.

Můžete vybírat koncovky z níže uvedených značek. Klikněte na konkrétní značku nebo vyhledejte podle modelu vozidla ve vyhledávání vlevo nahoře vypsáním značky automobilu.

Řadit podle 
Výrobce  

Koncovka vstřiku BOSCH Renault 1,9 dCI další
původní cena bez DPH 1 250 Kč

cena 1 250 Kč (50 EUR)


Koncovka vstřiku BOSCH 939 Hyundai Getz 1,5d 65kw, r.2006/7
původní cena bez DPH 1 365 Kč
cena 1 365 Kč (55 EUR)


 

Nemůžete najít správný typ koncovky/trysky? Napište nám pár informací a my vám vše zjistíme a zavoláme nebo napíšeme zpět.

 

Klikněte zde

MGVjYzg