D O V O L E N Á

Od soboty 2.2.2019 do neděle 10.2.2019 mám dovolenou. Všechny objednávky budou dořešeny po mém návratu.

Děkuji vám za pochopení.

Radim Josiek
GAZAUTODILY.CZ
 

Doprava zboží

DOPRAVNÉ JE KOMPLĚTNĚ ZDARMA

(toto platí pro celou ČR i Slovensko)

bez omezení na vše v jakékoliv hodnotě

      

 

Pro doručování zásilek v České republice používám službu DPD Private.

Platba za zboží je vždy na dobírku - řidič vám přiveze zboží na místo, které uvedete jako doručovací adresa v objednávce. Platíte přímo řidiči a to buď v hotovosti anebo platební kartou (obě varianty jsou možné, nemusíte se rozhodovat hned, stačí to oznámit řidiči při přebírání zboží)

Co vše zahrnuje služba DPD Private?

Den předem i v den doručení vám kurýrní služba pošle SMS a e-mail s přístupem do webové aplikace DPD Kurýr, kde získáte nad svým balíčkem absolutní kontrolu. (Klikněte na "DPD Kurýr" a budete přesměrování do webové aplikace, kde zadáte číslo balíčku, případně váš osobní kód, který jste dostali v SMS a můžete si upravit čas a místo doručení)

Co znamená služba DPD Pick Up?

Tato služba umožňuji doručit váš balíček do jednoho z mnoha výdejních míst, která jsou zaevidována jako výdejní místa kurýrní společnosti DPD. Patří zde například Uloženka. Tato služba je vhodná hlavně pro ty, kteří nejsou stále na uvedené adrese a chtějí si balíček v klidu vyzvednout kousek od domova a v hodinu, kdy potřebují oni sami. Jedná se o speciální výdejny zboží eshopů, ale také často různé malé obchůdky, trafiky, benzínové čerpací stanice apod.

 

Odkazy:

sledování vašeho balíčku dle čísla zásilky

vyhledání nejbližšího depa společnosti DPD

 

 

NOVĚ NABÍZÍM V ESHOPU MOŽNOST DORUČENÍ BALÍKŮ PŘES ZÁSILKOVNU, TATO SLUŽBA FUNGUJE V ČR I NA SLOVENSKU

Platba za zboží je vždy na dobírku - balík vám doručíme na výdejní místo kdekoliv v ČR nebo na Slovensku. Síť výdejních míst je velmi hustá. Dá se říci, že výdejny Zásilkovny jsou téměř na každém rohu. Po vyplnění objednávky a zvolení volby dopravy "Zásilkovna" se vám objeví nabídka husté sítě poboček. Každá pobočka obsahuje informace o přesné adrese, fotografii místa, otvírací doby a dalších info. Tato varianty dopravy je pro vás také zdarma a velkou výhodou je to, že nemusíte trčet doma. 

Vyberte si jednoduše místo, kolem kterého často chodíte, v sousedství nebo po cestě do práce a nestresujte se tím, že musíte být doma až kurýr přijede. Zaplatíte v hotovosti nebo kartou.

ZmNlZjU