Může se hodit:

POWERBANKA 13.000 mAh

Pro nabíjení mobilních zařízení jako je telefon, tablet, foťák apod.

Více info ZDE.

 


Doprava zboží

DOPRAVNÉ JE KOMPLĚTNĚ ZDARMA

(toto platí pro celou ČR i Slovensko)

bez omezení na vše v jakékoliv hodnotě

 

Pro doručování zásilek v České republice používám službu DPD Private.

Platba za zboží je vždy na dobírku - řidič vám přiveze zboží na místo, které uvedete jako doručovací adresa v objednávce. Platíte přímo řidiči a to buď v hotovosti anebo platební kartou (obě varianty jsou možné, nemusíte se rozhodovat hned, stačí to oznámit řidiči při přebírání zboží)

Co vše zahrnuje služba DPD Private?

Den předem i v den doručení vám kurýrní služba pošle SMS a e-mail s přístupem do webové aplikace DPD Kurýr, kde získáte nad svým balíčkem absolutní kontrolu. (Klikněte na "DPD Kurýr" a budete přesměrování do webové aplikace, kde zadáte číslo balíčku, případně váš osobní kód, který jste dostali v SMS a můžete si upravit čas a místo doručení)

Co znamená služba DPD Pick Up?

Tato služba umožňuji doručit váš balíček do jednoho z mnoha výdejních míst, která jsou zaevidována jako výdejní místa kurýrní společnosti DPD. Patří zde například Uloženka. Tato služba je vhodná hlavně pro ty, kteří nejsou stále na uvedené adrese a chtějí si balíček v klidu vyzvednout kousek od domova a v hodinu, kdy potřebují oni sami. Jedná se o speciální výdejny zboží eshopů, ale také často různé malé obchůdky, trafiky, benzínové čerpací stanice apod.

 

Odkazy:

sledování vašeho balíčku dle čísla zásilky

vyhledání nejbližšího depa společnosti DPD

 

OTRkYjM3